Filters
تنظیمات
جستجو

به فروشگاه الوند تایر خوش آمدید

(الوند تایر)

02136348259

09128396181

 

فروشگاه اینترنتی الوند تایر در سال 1399 با مدیریت حسین حیدرزاده  با ایده ای خلاقانه برای ارائه خدماتی متفاوت در عرصه فروش اینترنتی لاستیک در انواع برند های ایرانی و خارجی بوجود آمد. علاوه بر امکان مقایسه لاستیک با در نظر گرفتن شاخص های فنی و ظاهری ، ویژگی متمایز این مجموعه ارایه خدماتی نوین در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است .

به کمک الوندتایر زمان طلایی خود را به روش های سنتی هدر نمی دهید، با الوندتایر می توانید بدون اتلاف وقت و با آسودگی از خرید آنلاین خود لذت برده، تایرهای خریداری شده را سریع تحویل بگیرید.دسترسی مجموعه به منابع تامین کالا از انواع تولیدات داخلی و برند های معتبر بین المللی این امکان را فراهم نموده است تا همواره جدیدترین تولیدات با بهترین کیفیت و قیمت های رقابتی در دسترس مشتریان قرار گیرد.

یکی از موارد موثر بر کیفیت تایر شرایط انبارداری آن است، الوند تایر با ایجاد مجموعه انبار های مدرن بهترین شرایط نگهداری تایر را فراهم نموده که نقش به سزایی در تضمین کیفیت محصول ارائه شده دارد.

 

در این وب سایت با تکیه بر کاملترین بانک اطلاعاتی خودرو کشور برای انتخاب لاستیک مورد نظر خود به اطلاعات فنی و پیچیده نیاز ندارید ، بلکه فقط کافیست اسم خودرو خود را بدانید، آنگاه تنها با چند کلیک قادر خواهید بود تایر مورد نظر خود را بیابید.

به لطف اطمینان شما همراهان گرامی تیم الوند تایر همواره در صدد ارتقاء سطح کیفی خدمات و نوآوری به منظور پاسخگویی درخور شأن مشتری ایرانی است.